Відкриття реконструйованого стадіону

25 серпня 2018 року в святковий День Великобурлуцької територіальної громади відбулося урочисте відкриття реконструйованого стадіону, який з моменту будівництва в 1963 році не ремонтували жодного разу.

Роботи з відновлення виконувалися в рамках соціального проекту Великобурлуцької селищної ради за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. Результати проведених на спортивній споруді робіт оглянула голова ХОДА Юлія Світлична.

На території стадіону провели реставрацію будівлі: накрили дах, замінили вікна на пластикові, встановили двері, ззовні провели штукатурні та оздоблювальні роботи, всередині стіни закрили вологостійким гіпсокартоном, а стелю – пластиком, підлогу – плиткою. Обладнали дві роздягальні для гравців команд,  встановили чотири душові кабінки, умивальники, забезпечили приміщення холодною та гарячою водою, облаштували кімнату для арбітрів. Для вболівальників встановлено зручні крісла, полагоджено і пофарбовано футбольні та вхідні ворота, огорожу навколо спортивної споруди. Зараз вже створені всі умови для стабільного функціонування стадіону як футбольної арени Великобурлуцької громади.

Проте роботи не завершуються, в подальшому заплановано встановити накриття над трибунами та ряд місць для вболівальників на іншій стороні поля, збудувати нову вбиральню та підтримувати територію стадіону в належному стані.