Третій тур «Чемпіонату Великобурлуччини з футболу 2020 року»

Дата: 18.06.2020 08:41

«Оце так приборкав «круглого!» – саме такий вислів лунав з вуст любителів футболу під час взяття воріт гостей господарями поля в матчі третього туру «Чемпіонату Великобурлуччини з футболу 2020 року» «Маяк – Підсереднє» - «Факел» (Катеринівка). Під час атаки півзахисник підсереднян Віталій Андрущакевич зробив діагональну передачу з правого флангу центральної зони на кут карного майданчика гостей на лівому фланзі, куди стрім голов увірвався нападник Анатолій Ліньов і з льоту  із-за меж карного майданчика вколотив його в сітку воріт суперників! І таких красивих, майстерно забитих голів в цьому турі було достатньо (Сергій Дудка «Авангард», Артем Торчило «Маяк-Підсереднє», Віталій Удовік «Пальміра», Ігор Лисяк «Зоря» і т.д.). Більш детальна інформація про хід чемпіонату приведена нижче в таблицях.