Урочиста зустріч

Дата: 31.05.2017 08:23

30 травня 2017 року відбулася урочиста зустріч Великобурлуцького селищного голови з талановитою та обдарованою молоддю територіальної громади.

Напередодні Дня захисту дітей, Терещенко Віктор Миколайович привітав дітей та подарував пам’ятні знаки в різних номінаціях. В номінації «Найкращий художник» нагороджений Корякін Віталій, «Найкращий спортсмен» – Носач Владислав, «Найкращий народний умілець» – Величко Андрій та Гонтар Діана, «Талант року» – Добриднік Євгенія. Також, селищний голова подякував батькам за їхню сумлінну працю та турботу, яку вони вклали у виховання та розвиток своїх дітей.

Цього року така зустріч проходила вперше, хочеться і надалі зустрічатися з обдарованою молоддю та щоб з кожним роком талановитих дітей ставало все більше і більше.