Соціальний проект з ремонту поліклініки

Дата: 08.08.2018 08:16

В смт. Великий Бурлук розпочато та триває ремонт поліклініки. Роботи проводяться згідно соціального проекту Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади за підтримки Харківської обласної державної адміністрації з метою надати медичному закладу сучасного вигляду та зробити його більш зручним для населення.

На сьогодні в закладі:

-         проведено роботи по заміні даху – демонтовано старий шиферний дах та покладено метало черепицю;

-         встановлено стоки та зроблено відливи навколо закладу;

-         замінено вхідні двері та двері у лікарських кабінетах на металопластикові;

-         відремонтовано три ґанки, облаштовано зручний пандус,  встановлено каркас для накриття над вхідними дверима;

-         замінено систему водопостачання та каналізації у кабінетах та санвузлах, яких тепер по два на кожному поверсі;

-         покладено плитку на підлогу на другому та третьому поверсі;

-         ведуться штукатурні роботи в коридорах.

Заплановано облаштувати прилеглу до центрального входу територію тротуарною плиткою та провести ремонт у кабінетах. Роботи тривають, підрядна організація намагається завершити ремонт у найкоротший термін.