До відома

Оголошення про проведення земельних торгів 19 березня 2019 року

Великобурлуцька селищна рада запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки площею 0,3500 га (кадастровий номер 6321455100:00:006:0119) із земель комунальної власності (категорія – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) для будівництва та експлуатації складських будівель (код КВЦПЗ – J.12.08),  що розташована в смт. Великий Бурлук, вул. Привокзальна, б/н.

Лот №31239 Аукціону №16174

Контактна інформація особи, в якої можна ознайомитися з документами:

Посада: начальник юридичної служби

П.І.П: Лесько Олександр Васильович

Контактний телефон: 095 801 80 40

Банківські реквізити виконавця земельних торгів:

Отримувач: Харківська регіональна філія Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру"

Код отримувача (ЄДПРОУ): 26420722

Банк отримувача для сплати гарантійного внеску: ПАТ "Укрексімбанк" м. Харків

Код банку отримувача (МФО) для сплати гарантійного внеску: 322313

Рахунок отримувача для сплати гарантійного внеску: 26046000008007

Банк отримувача для сплати реєстраційного внеску: ПАТ "Укрексімбанк" м. Харків

Код банку отримувача (МФО) для сплати реєстраційного внеску: 322313

Рахунок отримувача для сплати реєстраційного внеску: 26046000008007

Найменування організатора земельних торгів: Великобурлуцька селищна рада Великобурлуцького району Харківської області

Кадастровий номер:6321455100:00:006:0119

Місце розташування: Харківська область, Великобурлуцький район, смт Великий Бурлук, вулиця Привокзальна, б/н

Площа земельної ділянки: 0.3500

Цільове призначення земельної ділянки: 16.00

Містобудівні потреби (види використання): для будівництва та обслуговування складських будівель

НГО земельної ділянки, (грн): 348573.75

Договір: Оренди

Умови договору, який укладається на земельних торгах:Строк користування земельною ділянкою 10 років. Переможцем торгів сплачуються витрати на підготовку лота у сумі 10000,00 грн. та винагорода виконавцю торгів 50% від річної орендної плати, але не більше 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою (грн): 41828.85

Містобудівні умови земельної ділянки: згідно документації із землеустрою

Час проведення земельних торгів: 19.03.2019 об 11:00

Місце проведення земельних торгів: Харківська область, Харків район, м. Харків; майдан Свободи,5, Держпром, під’їзд 1, поверх 6.

Обмеження забудови земельної ділянки: згідно документації із землеустрою

Розмір реєстраційного внеску: 960.50

Розмір гарантійного внеску: 2091.44

Порядок сплати внесків: до 14 березня 2019 року

01.02.2019

Великобурлуцька селищна рада Великобурлуцького району Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування Великобурлуцької селищної ради, а саме:

1. Начальник загального відділу Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги.  Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, досвід роботи з комп’ютерними програмами, вільне володіння державною мовою.

2. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради (2 вакантні посади);

3. Головний спеціаліст з питань соціального захисту населення  Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досвід роботи з комп’ютерними програмами, вільне володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Заяви приймаються  за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, 40 (приміщення селищної ради).

За додатковою інформацією звертатися за тел.:  5-20-06; 5-48-25.