До відома

від 03 травня 2019 року

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, досвід роботи з комп’ютерними програмами, вільне володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Заяви приймаються  за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, 40 (приміщення селищної ради).

За додатковою інформацією звертатися за тел.:  5-20-06; 5-48-25.

Оголошення про проведення земельних торгів 23 травня 2019 року

Великобурлуцька селищна рада запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону № 17459 з продажу права оренди 9-ти земельних ділянок за цільовим призначенням -  для ведення товарного сільськогосподарського призначення.

Місце проведення земельних торгів: Харківська область, Великобурлуцький район, смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд.40, Великобурлуцька селищна  рада  (актова зала), (дата проведення земельних торгів 23.05.2019 р.), (реєстрація учасників закінчується о 10:40), (час проведення земельних торгів - 11:00).

Ознайомитися з більш детальною інформацією за даним земельним аукціоном можна на офіційному сайті Держгеокадастру http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/17459

Посилання на Заяву на участь в земельному аукціоні (для учасників)

Заява Івченко Л.П. щодо участі в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача Канівцевським сільським клубом

Заява Ніконенко М.І. щодо участі в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача КЗ "Великобурлуцька бібілотека для дітей Великобурлуцької селищної ради"